communities claim documents image

ARTINII PRO KOMUNITY

KOMUNITNÍ FILMOVÝ ZÁŽITEK S ARTINII

Artinii nabízí jednoduchý, inovativní a plně digitalizovaný způsob, jak zorganizovat veřejné filmové promítání. To vše díky našemu přehrávači a rozšiřující se nabídce filmových balíčků šitých na míru.

Každý rok se po celém světě vydá zhruba 60 tisíc filmů. Přesto se jen 5% z nich dostane do běžné distribuce. Po celém světě však existuje více jak 10 milionů skupin lidí se společnými zájmy. Nazýváme je komunity. Všichni jsme součástí některé z takových komunit a dokonce jste to právě možný vy, kdo chce uspořádat filmové promítání pro tu svou. Problém však často začíná právě při hledání relevantního filmu. Najít držitele práv je obvykle velmi obtížné a časově náročné, nemluvě o uzavření smlouvy a získání kopie požadovaného filmu. A věděli jste, že je nezákonné promítat film pomocí DVD nebo VOD pro více než 6 lidí? V současnosti je navíc důležitější než kdykoli dříve podporovat filmaře a jejich týmy a férově platit za jejich práci.

ZAKLADATELÉ ARTINII USPOŘÁDALI VÍCE NEŽ 3000 EVENTŮ. VÍME PROTO, JAK SLOŽITÉ TO MŮŽE BÝT. PŘESNĚ PROTO JSME VYVINULI PRŮLOMOVÉ TECHNOLOGICKÉ ŘEŠENÍ, KTERÉ VÁM POMŮŽE:

accept-purple-shape

Vybrat si relevantní filmy z neustále se rozšiřující nabídky, které jsou získány legálně a patřičně finančně ohodnoceny.

accept-purple-shape

Rychle a jednoduše nakoupit film s paušálním poplatkem za promítání, který se odvíjí od velikosti očekávaného publika a místa, kde se nacházíte.

accept-purple-shape

Okamžité stažení filmu a přehrávače.

accept-purple-shape

Promítat kdekoliv, i když jste offline. Vše, co potřebujete, je počítač, obrazovka (stačí i dostatečně velký bílý povrch), projektor a reproduktory.

accept-purple-shape

To všem vám ušetří značné náklady a čas.

NAJDĚTE A BAVTE
SVÉ PUBLIKUM

required format image

Plaťte prostřednictvím naší platební brány.

RYCHLÉ, JEDNODUCHÉ, ZÁBAVNÉ A FÉR. UŽ ŽÁDNÉ FYZICKÉ KOPIE A OBAVY. A NAVÍC, VŠE JE LEGÁLNÍ A ŠETRNÉ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ.

UŽIJTE SI SPOLEČNÝ FILMOVÝ ZÁŽITEK!